Hrstková má body, zvítězila Dorfmeisterová

Rakušanka Michaela Dorfmeisterová nedala žádné ze soupeřek šanci, s přehledem vyhrála obří slalom v německém Berchtesgadenu a dostala se do čela hodnocení Světového poháru. Se ztrátou 1,01 sekundy na vítězku skončila na druhém místě Norka Stina Hofgardová-Nilsenová a vůbec poprvé se na stupně vítězů prosadila třetí Kanaďanka Genevieve Simardová, jež startovala s číslem 46. Body do Světového poháru získala poprvé v kariéře za 23. místo česká lyžařka Lucie Hrstková.

Exod

Re: Lucie
Milý Kadícísyne, až dokážeš zajet alespoň tak, jako Lucie (22. místo) a získat nějaké body do SP, pak můžeš pyskovat.