Hayer se dočkal a mohl si oddechnout

Čtyři roky marně toužil po bodech ze Světového poháru lyžař Stanley Hayer. Dočkal se v Adelbodenu, kde v neděli dojel ve slalomu třiadvacátý. Před tím bodoval v elitní soutěži ještě jako člen kanadského výběru – nejlépe skončil dvanáctý v Japonsku. "Konečně jsem zase získal body ve Světáku," prohlásil slušnou češtinou se znatelným americkým přízvukem slalomář, jehož největším úspěchem je 16. místo ve slalomu z mistrovství světa ve Vailu 1999. O závodě čtěte zde

FANTOMAS

Perfektní výsledek
Nejde jen o to 23. místo, ale i malý časový odstup např. od 10. místa. Pouze 0,79 sek. Kdo trochu něco ví o sjezdovém lyžování, tak to musí uznat. Při redukovaném počtu závodníků na olympidádě by klidně 10. místo mohl vybojovat. Doufám, že mu to vyjde i lépe!!!
0/0
8.1.2002 14:44

Velenský Jakub

má navíc
Stanley koněčně ukázal, čeho je schopen. V neuvěřitelných podmínkách dosáhl tam, kde v dobře fungujících podmínkách bude v pohodě každý závod. Potřebuje větší podporu - n azávody jezdí sám, sám si připravuje lyže, sám se ubytuje, sám trénuje, asi se nenetočí sám při tréninkové jízdě, než si připravý tréninkové tyče, je konec tréninku JE TO SUPER Úspěch !!!! držíme palce na OH