Házenkářky odolávaly soupeři ve dvojici

Pouze dvě házenkářky Chebu zůstaly téměř dvě minuty na hrací ploše v utkání pátého kola ženské extraligy v Olomouci. Za jasného stavu 14:6 pro domácí tým byla v 6. minutě druhé půle nejprve vyloučena chebská Frouzová, na což reagovala a obdržela další dvě minuty. To se nelíbilo ani trenéru hostí Miloslavu Moulisovi, který vystartoval po sudích a dostal také dvouminutový trest.Dále čtěte: Cheb neudržel s Olomoucí nervy

Petr

Není to jen v rozhodčích
Oni ale chebské hráčky nehrají zrovna v rukavičkách...
0/0
10.10.2001 19:51

Tomáš Nídl

Kritika rozhodčích pískajících letošní ročník extraligy házené žen...
Nevím, co si náš házenkářský svaz představoval, když na letošní ročník nanominoval spoustu mladých nezkušených rozhodčích. Je to až ostuda, když člověk vidí, jak si vyloženě vychutnávají, když se můžou hráčce po vyloučení vysmát do očí... To co si rozhodčí vymýšlí hlavně v utkáních, které sehrává HC Casino Estor Cheb, dávám tento příklad, protože jsem přítomen na všech utkáních jak doma, tak venku, to už přesahuje všechno. Holky pak přepadá bezmoc, nevěří si, dělají zbytečné chyby... To by potom už vůbec týmy z Čech, speciálně ze západních Čech, nemusely o účast v Interlize bojovat, když budou rozhodčí takhle prosazovat moravské kluby. Někdy je to až příliš okaté... Takové herecké výkony, co u nás v Chebu předvedly hráčky Veselí, se jen tak nevidí. Po každém kontaktu s obranou se válely na zemi a rozhodčí jim to pěkně "baštily". Divák s takovéto házené potom nemá žádný požitek a je to prostě o ničem... Nyní jenom doufám, že se tento postoj do budoucna vylepší. P.S. pro házenkářský svaz: Hlavně neposílejte do Chebu na zápas se Slávií pány Macha s Hájkem, protože to by asi zdraví neodjeli... Tomáš Nídl Palackého 16 Cheb 35002