Hokejbalisté bojovali, stačilo to na stříbro

Čeští hokejbalisté podlehli ve finále čtvrtého mistrovství světa v Torontu domácímu kanadskému výběru 3:4 v prodloužení. Vítězný gól vstřelil 49 sekund před koncem nastavené desetiminutovky Marchese. Kanada získala zlaté medaile, Češi stříbro a bronz Slováci po jasné výhře nad Švýcarskem 4:0. Finále bylo reprízou utkání ve skupině, které český tým prohrál 0:3. Tentokrát se mu podařilo zachytit soupeřův nástup a zásluhou Hejkalovy dorážky Kaňkovského střely šel v 11. minutě do vedení. Kanaďané si poté vytvořili tlak, jehož výsledkem byly dvě nastřelená tyčky. Třicet sekund před koncem úvodní části vyrovnal Baiani.

mery

Finale v hokejbalu
Jednou je budeme potazet jak na bezicim pasu stejne jako v hokeji.
0/0
11.6.2001 13:54

tom rambousek

dík za super finále
kluci, gratuluju, je to sice škoda, že není zlato, ale díky Vám to byl finalový zápas jak má být
0/0
11.6.2001 12:52

baart

škoda
škoda, někdo sice musí bejt druhej ale proč zrovna my. Druhá škoda je, že to nikde nedávaj a nikde nejsou ani ukázky z MS. Docela by mě zajímalo, kolik by přišlo lidí u nás na takovýhle finále. Loni byl na MS juniorů v Kralupech na finále ČR - Kanada narváno !!! Je vidět že lidi ten sport baštěj. Akorát ta prezentace tomu chybí. Letos se to ale zlepšilo. Tak snad příště.