Házenkáři postoupili na šampionát

Házenkáři neztratili nervy, v odvetě zápasu, který rozhodoval o postupu na mistrovství Evropy, zdolali Finsko 29:21 a mohou se těšit až v příštím roce poletí do Švédska. Ve Finsku čeští hráči podlehli 18:22 a náskok soupeře v odvetě zlikvidovali už do přestávky. Poločas vyhráli 15:10 a ve druhé půli soupeř zápas jen na chvíli zdramtizoval. Snížil na rozdíl tří branek a byl v naději. Ta mu však dlouho nevydržela, český tým se probudil, náskok zvyšoval a vyhnul se tak nervóznímu závěru.

Honza, Praha 3

připojení ke gratulaci...
Panove, gratuluji. Hazenou vubec nesleduji, ale tentokrat jsem se do ni nejak "zazral"... :o)
0/0
11.6.2001 9:04

Jiri Hanus, Most

Gratulace
Gratuluju k postupu na mistrostvi Evropy 2002. Dekuju karvinskemu obecenstvu, ze pomohlo dovest Ceskou reprezentaci k vitezstvi a opet dokazalo, ze patri k jednomu z nejlepsich v CR. Dekujeu hosi! Preji vsem hazenkarum hodne uspechu na mistrostvi Evropy v roce 2002. A Martinovi Kovarovi preji co nejvice branek a vitezstvi nejen v reprezentacnich utkanich.
0/0
10.6.2001 22:18

NeLSoN

Karvinský Kotel
Karviná opět potvrdila, že má výborné domácí obecenstvo a výrazně pomohla České reprezentaci k postupu na ME 2002 ve Švédsku. Očekávám, že na to nezapomene i svaz házené :) Tomáš Slabý - Karviná