Simona Vrzalová na republikovém mistrovství v atletice.
MS: 2017 - kvalifikace
HME: 2017 - nepostoupila do finále.

1. DEN MS: Juška je ve finále dálky, Farah má zlato, Bolt postupuje

4.8.2017  18:53, aktualizováno  23:13
Vytrvalec Mo Farah má za sebou další heroický výkon. Splnil sen 60 tisíc fanoušků a na domácím světovém šampionátu v atletice vybojoval v Londýně zlatou medaili v běhu na 10 kilometrů. Český...  celý článek

Vrzalová: Musela jsem zastavit. Jinak bych cílem prolezla po čtyřech

4.8.2017  21:30
Londýn (Od našeho zpravodaje) Poprvé v životě stanula na startu před 60 tisíci diváků. A hned vedle hvězdné Caster Semenyaové. „Přišlo mi to až vtipné,“ vyprávěla. Pro Simonu Vrzalovou byla vítězstvím už skutečnost, že se na...  celý článek

Soupeřky se na Vrzalovou mračí, ona se směje. A večerka bude mít zavřeno

4.8.2017  16:59
Londýn (Od našeho zpravodaje) Patří k největším českým překvapením této atletické sezony. Devětadvacetiletá Simona Vrzalová se loni vrátila k atletice, stále si přivydělává za pultem ve večerce, dnes se však před očima 60...  celý článek

Atletka Vrzalová se stále zlepšuje, bojuje o limit na mistrovství světa

8.7.2017  8:24
Mnohem lépe než před rokem si minulý týden na Zlaté tretře Ostrava vedla vítkovická běžkyně Simona Vrzalová. V závodě na 1 500 metrů si oproti minulému roku polepšila o pět míst, letos skončila...  celý článek

Běžkyně Vrzalová: Normálně nervózní nebývám, před Tretrou ano

28.6.2017  7:58
Běžkyně Simona Vrzalová bude jednou z mála „domácích“ vítkovických atletek, které se představí v hlavním programu Zlaté tretry Ostrava.  celý článek

Jeden titul obhájila, druhý těsně unikl. Máma bude ráda, těšilo Vrzalovou

11.6.2017  7:59
V 18.35 se postavila na start patnáctistovky, ve které doběhla druhá za Kristiinou Mäki. Převlékla se, šla si popovídat s maminkou a trenérem, pak rychle upalovala na vyhlášení a za necelou...  celý článek

Až do Londýna? Divoký běh a dva návraty Simony Vrzalové, ženy za pultem

8.6.2017  13:29
V deset ráno nakluše do krámu svých rodičů, kteří mají v Českém Těšíně večerku. Stojí za pultem, nosí zboží, oceňuje. „Je to lítačka, celý den na nohou,“ vypráví. Ve čtyři odpoledne má padla,...  celý článek

HALOVÉ ME: Překážkář Svoboda slaví bronz, tyčkař Kudlička skončil čtvrtý

3.3.2017  16:24, aktualizováno  21:24
Medailovou tečku za prvním dnem halového evropského šampionátu v Bělehradě obstaral překážkář Petr Svoboda, jenž doběhl na třetím místě. Jan Kudlička ve finále tyčkařů posunul své letošní...  celý článek

Poslední jméno pro Bělehrad: kvalifikovala se i osmistovkařka Hálová

26.2.2017  17:05, aktualizováno  19:02
Osmistovkařka Kateřina Hálová jako poslední rozšířila český atletický tým pro halové mistrovství Evropy v Bělehradu, výprava tak nyní čítá 27 jmen. Zlínská běžkyně vyhrála na domácím šampionátu...  celý článek

Heindl, Veleba a Procházková se kvalifikovali na ME v Bělehradě

25.2.2017  17:06
V prvním dnu halového atletického šampionátu se český tým pro mistrovství Evropy v Bělehradu rozrostl o tři jména. Limity pro účast na vrcholné akci zimní sezony splnili v pražské Stromovce...  celý článek

Maslák má formu, byť na třístovce v Ostravě nestačil na Taplina

15.2.2017  9:32
31,97 vteřiny. Tímto výborným časem Bralon Taplin vyhrál běh na 300 metrů, jímž vyvrcholil úterní halový atletický mítink Czech Indoor Gala v Ostravě. „Pavel se snažil, je tady skoro doma, měl...  celý článek

Atletka Vrzalová: Když už jsem byla zdravá, tak to lítalo samo

5.1.2017  9:10
Život českotěšínské atletky Simony Vrzalové se během minulého roku úplně obrátil. Přitom loni v lednu netušila, zda ještě bude někdy vrcholově sportovat. A dnes? Má za sebou nejúspěšnější rok...  celý článek

Vrabcová-Nývltová doběhla při premiéře na ME v krosu patnáctá

11.12.2016  15:12
Eva Vrabcová-Nývltová obsadila při své premiéře na mistrovství Evropy v krosu patnácté místo. Bývalá běžkyně na lyžích dokončila osmikilometrovou trať v italské Chie se ztrátou jedné minuty a 27...  celý článek

Český šampiony v krosu jsou Vrzalová, Homoláč a Šmahel

19.11.2016  15:41, aktualizováno  18:44
Stejné vítěze jako při zářijovém šampionátu v silničním běhu v Běchovicích mělo mistrovství republiky atletů v krosu - pro tituly si v pražském Motole doběhli Jiří Homoláč a Simona Vrzalová....  celý článek

Jubilejní Běchovice: premiérové triumfy slavili Homoláč a Vrzalová

25.9.2016  15:09
V cíli jásali, po zisku domácího titulu v silničním běhu na deset kilometrů neskrývali nadšení. Jiří Homoláč a Simona Vrzalová poprvé kariéře ovládli populární závod Běchovice - Praha, navíc se...  celý článek

Talentované Vrzalové chybělo železo. Teď už zase běhá a sbírá tituly

23.6.2016  11:47
U Simony Vrzalové se střídá touha závodit s pochybami, zda se má atletice věnovat. Nyní se blíží sportovnímu vrcholu. O víkendu v Táboře získala mistrovské tituly na 1 500 i 5 000 metrů.  celý článek