Účast na velkých akcích
MS: 2015 - vypadla v rozběhu.

Když Češka běhá v Keni: občas nejde elektřina a často se krátí dech

11.8.2017  7:59
Londýn (Od našeho zpravodaje) Prašné oranžové cesty obklopuje žloutnoucí tráva, již souží africké slunce. Nadmořská výška: 2 400 metrů. Místo: keňský Iten. Magie pro běžce: k nezaplacení. Nebo snad ne tak docela? „Já nevím,“...  celý článek

6. DEN MS: Překvapiví mistři světa i šťastné Van Niekerkovy dvě setiny

9.8.2017  19:30, aktualizováno  23:12
Šestý den atletického mistrovství světa vstoupila do soutěží jen jediná česká zástupkyně. Lucie Sekanová skončila na trati 3 000 metrů s překážkami sedmatřicátá. Překvapivá zlata slaví na hladké...  celý článek

Ideální scénář pro Sekanovou: český rekord na mistrovství světa

2.8.2017  10:54
Borovanská atletka Lucie Sekanová pojede na své druhé mistrovství světa. Ke startu v Londýně jí pomohla divoká karta od mezinárodní atletické federace, kterou dostala spolu s dalšími českými...  celý článek

Na atletické MS pojedou díky pozvánce od IAAF další čtyři Češi

26.7.2017  10:51, aktualizováno  17:19
Na atletické mistrovství světa, které odstartuje v Londýně v pátek 4. srpna, pojedou také oštěpaři Jaroslav Jílek a Vítězslav Veselý, tyčkařka Amálie Švábíková a steeplařka Lucie Sekanová....  celý článek

Vrabcová-Nývltová doběhla při premiéře na ME v krosu patnáctá

11.12.2016  15:12
Eva Vrabcová-Nývltová obsadila při své premiéře na mistrovství Evropy v krosu patnácté místo. Bývalá běžkyně na lyžích dokončila osmikilometrovou trať v italské Chie se ztrátou jedné minuty a 27...  celý článek

Český šampiony v krosu jsou Vrzalová, Homoláč a Šmahel

19.11.2016  15:41, aktualizováno  18:44
Stejné vítěze jako při zářijovém šampionátu v silničním běhu v Běchovicích mělo mistrovství republiky atletů v krosu - pro tituly si v pražském Motole doběhli Jiří Homoláč a Simona Vrzalová....  celý článek

Úspěšný Amsterdam. Po Maslákovi bere stříbro i Kudlička v tyčce

8.7.2016  12:42, aktualizováno  21:34
Večerní program třetího dne atletického mistrovství Evropy ozářili dvěma stříbrnými medailemi dva čeští atleti. Nejprve doběhl Pavel Maslák druhý ve finále čtvrtky, pak na něj navázal i Jan...  celý článek

Špotáková, Hejnová a spol. Atleti pojedou na ME v rekordním počtu

27.6.2016  17:10
Rekordní počet českých atletů bude startovat na nadcházejícím mistrovství Evropy v Amsterdamu. Celkem je v nominaci 32 mužů a 20 žen. Šampionát se uskuteční od 6. do 10. července.  celý článek

Česká šampionka Sekanová: Příště si musím pořádně hlídat čas

20.6.2016  11:44
Když uběhla první kilometr na táborské dráze, její čas tři minuty a šestnáct vteřin naznačoval, že by to mohlo vyjít. Atletka Lucie Sekanová v tu chvíli běžela o účast na olympijských hrách v...  celý článek

Juška doletěl do finále dálky, Ptáčníková i Sekanová skončily

24.8.2015  5:38, aktualizováno  6:04
Peking (Od našich zpravodajů) Třetí den světového šampionátu, v jeho dopoledním programu tři čeští atleti, ale jen jeden spokojený. Dálkař Radek Juška třetím, závěrečným kvalifikačním pokusem doletěl na značku 798 centimetrů...  celý článek

Běžeckou Grand Prix v Praze ovládli Keňané v traťových rekordech

6.9.2014  21:22
Stejně jako loni opanovali závod Birell Grand Prix Praha na 10 kilometrů v centru metropole keňští běžci, a navíc vylepšili traťové rekordy. Cílem proběhl jako první Geoffrey Ronoh v čase 27:28...  celý článek

Běhá pět let a začala o tom psát. Teď vyhrála zájezd do San Franciska

3.9.2013  0:00
Každý má svůj důvod k běhu a našla si ho i čtenářka Zuzana Součková, pro kterou se tento sport stal nedílnou součástí života. I proto se rozhodla zúčastnit závodu We Run Prague a o své přípravě...  celý článek

Republikové tituly pro krosaře v Jihočeském kraji nezůstaly

26.3.2012  14:09
Mistrovství republiky v krosu se letos uskutečnilo kousek za Střelskými Hošticemi. Pořadateli byli obětavci z ACCC Horažďovice. Připravili pěkný areál a výtečnou trať. Na ní byly i překážky,...  celý článek

Mladík Debnar zdolal matadora Serbessu. Závod žen ovládla Sekanová

27.12.2011  9:35
32. ročník Štěpánského běhu v Prachaticích vyhrál místní triatlonista Martin Debnar ze ŠuTri Prachatice. Nejlepší ženou byla Lucie Sekanová z Borovan, startující od dubna za USK Praha.  celý článek

OBRAZEM: Bahno bylo všudypřítomné a atleti bojovali o české tituly

20.3.2011  14:51
V drsnou pouť bahnem se změnil český šampionát v krosu. Mistry republiky se stali Milan Kocourek a Lucie Sekanová. Na rozblácené trati v Baldovci na Prostějovsku závodili také mílaři, z nichž...  celý článek

U chladicích věží o tituly. Mistrovství republiky v krosu hostí Temelín

19.3.2010  15:05
V dáli se tyčí chladicí věže temelínské elektrárny, pod nimi bude ale pekelné horko. Sportovní klub Čtyři Dvory je pořadatelem letošního mistrovství republiky v přespolním běhu. Za místo si...  celý článek