Chilavert se nebál penalty a zase z ní dal neomylně gól

9 2000
B o g o t á - O konečný výsledek sobotního kvalifikačního zápasu jihoamerické zóny o postup na mistrovství světa ve fotbale mezi Kolumbií a Paraguají se postaral hostující brankář Jose Luis Chilavert.
O konečný výsledek sobotního kvalifikačního zápasu jihoamerické zóny o postup na mistrovství světa ve fotbale mezi Kolumbií a Paraguají se postaral hostující brankář Jose Luis Chilavert. V poslední minutě se, jak je jeho zvykem, postavil k míči při pokutovém kopu, proměnil ho a zvýšil na 2:0. Paraguay, která vedla už od čtvrté minuty po gólu útočníka Bayernu Mnichov Roqueho Santa Cruze, se v kvalifikaci dostala na druhé místo se 17 body. Vede Argentina s 19 body, třetí je Kolumbie s 15, následují Uruguay a Brazílie se 14 body.

Témata: Výsledky Fotbal