Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


ČFL

13 2000
Třeboň -
Hradec Králové B 3:2 (1:1), AFK Chrudim - Varnsdorf 0:0, Chomutov - Dropa Střížkov 1:1 (1:1), Sparta B - Admira 0:1 (0:0), Teplice B - Sparta Krč 2:0 (1:0), zápasy Semice - Prachatice a Milín - Slavia B byly odloženy.

1. Sparta B 17 11 2 4 31:13 35
2. Třeboň 17 11 2 4 31:21 35
3. Krč 17 10 3 4 28:17 33
4. Chomutov 16 9 3 4 21:13 30
5. Střížkov 17 8 5 4 35:18 29
6. Admira 16 8 2 6 27:27 26
7. Chrudim 17 7 4 6 27:27 25
8. Kolín 16 6 5 5 21:19 23
9. Varnsdorf 17 6 4 7 23:23 22
10. Milín 16 7 1 8 26:34 22
11. K. Vary-Dvory 16 5 3 8 21:25 18
12. Teplice B 17 4 5 8 15:26 17
13. Hradec Kr. B 17 3 7 7 20:21 16
14. Semice 16 5 1 10 26:36 16
15. Prachatice 16 4 3 9 12:28 15
16. Slavia B 16 2 2 12 19:35 8

MSFL

Olomouc B - Dukla Hranice 2:1 (0:0), Kunovice - Ostrava B 1:0 (1:0), Dolní Benešov - Boby Brno B 1:1 (1:1), Holice 1932 - Vratimov 1:0 (0:0), Kyjov - Uničov 1:0 (1:0), Zeman Brno - Jihlava 0:2 (0:0), utkání SK Hranice - Brumov bylo odloženo. Dolní Kounice měly volno.

1. Jihlava 15 10 3 2 24:9 33
2. D. Benešov 15 7 6 2 20:9 27
3. Kyjov 15 7 6 2 13:8 27
4. Holice 15 7 4 4 22:22 25
5. Brno B 15 6 5 4 25:16 23
6. SK Hranice 14 7 2 5 23:25 23
7. Kunovice 15 7 2 6 16:18 23
8. Uničov 15 6 4 5 20:18 22
9. Ostrava B 15 4 7 4 22:16 19
10. D. Hranice 15 5 3 7 17:20 18
11. D. Kounice 14 5 2 7 17:22 17
12. Vratimov 15 4 3 8 21:22 15
13. Olomouc B 15 3 5 7 19:24 14
14. Zeman Brno 15 3 1 11 11:24 10
15. Brumov 14 2 3 9 13:30 9

DIVIZE

SKUPINA A: Motorlet - Klatovy 0:1 (0:0), Přeštice - Vyšehrad 0:1 (0:0), Budějovice B - Tábor 1:0 (1:0), Tachov - Strakonice 2:1 (1:0), Čížová - FC Plzeň 2:1 (1:1), Vodňany - Chlumčany nehráno, Pelhřimov - Milevsko 1:2 (0:1), Žižkov B - Kaplice 3:1 (1:1).

1. Budějovice B 16 10 4 2 29:9 34
2. Čížová 17 10 4 3 34:21 34
3. Vyšehrad 17 11 1 5 34:21 34
4. Žižkov B 17 9 4 4 43:24 31
5. Klatovy 17 9 4 4 44:29 31
6. Tachov 17 9 1 7 34:26 28
7. Strakonice 16 8 2 6 29:19 26
8. Motorlet 17 8 2 7 23:27 26
9. Chlumčany 16 6 3 7 30:32 21
10. Vodňany 15 6 3 6 21:28 21
11. Kaplice 17 4 5 8 22:29 17
12. Přeštice 17 5 2 10 22:36 17
13. Milevsko 16 4 4 8 16:37 16
14. Tábor 17 4 3 10 14:30 15
15. Pelhřimov 17 4 2 11 25:34 14
16. FC Plzeň 17 3 2 12 19:37 11

SKUPINA B: ČZU Praha - Neštěmice 3:0 (2:0), VELA US - Litvínov nehráno, Kladno - Žatec 3:1 (3:0), Aritma - Kadaň 1:3 (1:1), Roudnice - Příbram B 0:1 (0:0), Rakovník - Smíchov 1:1 (0:0), Litoměřice - Louny nehráno, Kralupy - Štětí 1:0 (0:0).

1. Kladno 17 12 5 0 30:10 41
2. Štětí 17 9 3 5 25:15 30
3. ČZU Praha 17 8 4 5 35:21 28
4. Roudnice 17 9 0 8 22:27 27
5. Příbram B 16 8 2 6 30:22 26
6. Kralupy 17 8 1 8 26:24 25
7. Žatec 17 7 3 7 32:28 24
8. VELA US 16 7 2 7 27:20 23
9. Neštěmice 17 6 5 6 23:22 23
10. Aritma 16 6 3 7 17:23 21
11. Rakovník 17 5 5 7 22:27 20
12. Kadaň 17 6 2 9 24:32 20
13. Smíchov 17 5 4 8 25:29 19
14. Louny 16 4 6 6 17:26 18
15. Litoměřice 16 4 3 9 25:34 15
16. Litvínov 16 4 2 10 18:38 14

SKUPINA C: Rychnov - Trutnov 2:3 (2:2), Olympia HK - Holice 5:1 (2:1). Zápasy Liberec B - Čáslav, Čes. Brod - Pardubice, Čes. Dub - Bělá p. B., Semily - Čelákovice, Sibřina - Choceň a Letohrad - Č. Třebová byly odloženy.

1. Liberec B 16 8 4 4 34:19 28
2. Čelákovice 16 8 4 4 30:17 28
3. Čes. Brod 16 8 4 4 23:17 28
4. Letohrad 16 8 4 4 23:20 28
5. Semily 16 8 2 6 25:22 26
6. Trutnov 17 8 2 7 23:32 26
7. Čáslav 15 7 4 4 21:15 25
8. Choceň 16 8 0 8 27:21 24
9. Sibřina 16 6 6 4 30:27 24
10. Holice 17 6 3 8 21:33 21
11. Rychnov n K. 16 6 2 8 24:22 20
12. Olympia HK 17 5 4 8 31:34 19
13. Čes. Třebová 16 4 6 6 23:24 18
14. Pardubice 16 3 6 7 14:21 15
15. Bělá p. B. 16 4 3 9 21:33 15
16. Čes. Dub 16 3 4 9 20:33 13

SKUPINA D: Slavičín - Zlín B 1:1 (1:1), Břeclav - Slušovice 4:3 (2:1), Polešovice - Uh. Hradiště 0:0, Dolní Němčí - Mysločovice 2:0 (2:0), Slavkov - Bystrc 2:0 (1:0), Chropyně - Napajedla 4:2 (2:1), Znojmo - Svitavy 0:0. Židenice - Třebíč nehráno.

1. Svitavy 16 9 5 2 18:7 32
2. Třebíč 15 8 5 2 25:13 29
3. Uh. Hradiště 16 7 5 4 21:16 26
4. Zlín B 16 6 6 4 20:10 24
5. Chropyně 16 7 3 6 27:19 24
6. Židenice 15 7 3 5 22:15 24
7. Napajedla 16 7 3 6 23:22 24
8. Bystrc 16 7 3 6 21:20 24
9. Slavičín 16 6 5 5 24:14 23
10. D. Němčí 16 6 4 6 24:24 22
11. Slavkov 16 6 3 7 20:20 21
12. Břeclav 16 6 2 8 17:23 20
13. Slušovice 16 5 4 7 25:29 19
14. Znojmo 16 4 4 8 23:28 16
15. Mysločovice 16 5 1 10 14:32 16
16. Polešovice 16 1 4 11 4:36 7

SKUPINA E: Karviná B - Dětmarovice 0:1 (0:0), R. Albrechtice - N. Jičín 2:0 (0:0), Šumperk - Muglinov 3:1 (0:1), Kravaře - Slavia Kroměříž 1:1 (0:0), Bruntál - Rýmařov 0:0, Fr.-Místek - M. Albrechtice 0:2 (0:2), V. Meziříčí - Krnov 2:1(1:0). Zábřeh-Bystřice nehráno.

1. Bystřice 15 12 0 3 41:18 36
2. Dětmarovice 16 10 5 1 28:8 35
3. N. Jičín 16 10 4 2 40:16 34
4. Zábřeh 15 9 2 4 30:27 29
5. Kravaře 16 7 7 2 27:15 28
6. Rýmařov 16 7 5 4 22:16 26
7. R. Albrechtice 16 6 7 3 24:17 25
8. M. Albrecht. 16 6 7 3 20:15 25
9. Šumperk 16 6 2 8 25:29 20
10. Kroměříž 16 5 4 7 28:21 19
11. Karviná B 16 5 4 7 14:20 19
12. V. Meziříčí 16 5 3 8 26:33 18
13. Bruntál 16 4 3 9 17:29 15
14. Muglimov 16 3 1 12 20:51 10
15. Fr.-Místek B 16 3 0 13 17:30 9
16. Krnov 16 1 2 13 10:44 5
Autor:






Najdete na iDNES.cz



mobilní verze