Čeští volejbalisté porazili v přípravě Egypt

8 2000
U h e r s k é H r a d i š t ě - V posledním ze tří přípravných utkání na jižní Moravě čeští volejbalisté zvítězili za rovných sto minut nad Egyptem 3:1. Hlavními oporami vítězného týmu byli Polák, Novotný a Demar, v koncovce se zaskvěl střídající kapitán Hroch, jenž po ztrátě třetího setu napomohl svým výkonem k vítězství.
"Vzhledem k tomu, že Egypt je slabší, než bylo v předcházejících dvou zápasech Portugalsko, nastoupili jsme k utkání z plné přípravy. Dopoledne ještě hráči podstoupili ostrý trénink a posilovali. Tento náročný předzápasový program se odrazil ve třetím setu, kdy nám už začaly docházet síly.

Střídáním jsme ale tým znovu vyburcovali k plnému výkonu," uvedl asistent trenéra české reprezentace Milan Fortuník.

Česká republika - Egypt 3:1 (21, 23, -28, 20).
Rozhodčí: Dvořák a Dočkal. Čas: 100 minut. Diváci: 535.

Česká republika: Černoušek, Marek Novotný, Dittrich, Polák, Jarolím, Demar, libero Habada - Hroch, Konečný, Javůrek, Karabec.