Čeští futsalisté v prvním přípravném duelu jasně přehráli Finsko

Lukáš Rešetár (vlevo) se raduje z gólu - ilustrační snímek | foto: Kateřina ŠulováČTK

7 2014
Čeští futsaloví reprezentanti v úvodním přípravném zápase deklasovali Finsko na jeho palubovce 6:1. Ve středu se svěřenci trenéra Tomáše Neumanna utkají s výběrem Suomi podruhé, a zakončí tak generálku na blížící se mistrovství Evropy.

Českému týmu se výborně povedl vstup do zápasu. V prvních devíti minutách se prosadil dvakrát Cupák a jednou Oliva. V 19. minutě přidal Slováček čtvrtý zásah, na který po chvíli odpověděl snižující Autio.

Další branku však Finové nepřidali, naopak devět vteřin od začátku druhé půle zvýšil Rešetár a minutu před koncem uzavřel skóre šestou trefou Seidler, jenž byl v neděli zvolen nejlepším českým futsalistou loňského roku.