Bedáňová se dlouho držela

9 2000
T o k i o - Skvělé vystoupení Daniely Bedáňové na tenisovém turnaji v Tokiu ukončila až v semifinále druhá nasazená Serena Williamsová.
Skvělé vystoupení Daniely Bedáňové na tenisovém turnaji v Tokiu ukončila až v semifinále druhá nasazená Serena Williamsová. Devatenáctiletá Američanka, později vítězka celého turnaje, která byla před turnajem v žebříčku WTA o 79 míst výš než sedmnáctiletá česká hráčka, vyhrála 6:1, 6:4. Vítězka dominovala tvrdými údery od základní čáry. "Serena občas zahrála silový úder, který se vymyká běžnému ženskému tenisu," popsal otec a trenér české hráčky Jan Bedáň. Ve druhé sadě se hra vyrovnala a Bedáňová favoritku proháněla. "Serena v koncovce podržela míč déle ve hře. Zápas byl ale vyrovnanější, než ukazuje výsledek," řekl Bedáň.