Johnson při debutu v dresu Miami pomohl k výhře nad Knicks

Joe Johnson (vpravo) z Miami v souboji s Lancem Thomasem z New Yorku. | foto: AP

29 2016
Pouhý den po svém příchodu do týmu Miami nastoupil Joe Johnson hned v základní sestavě do utkání NBA na hřišti New York Knicks a 12 body přispěl k výhře hostů 98:81.

Nejlepší tým Východní konference Cleveland nastoupil proti basketbalistům Washingtonu bez odpočívajícího LeBrona Jamese a prohrál 99:113.

Čtyřiatřicetiletý Johnson, který se upsal Miami jako volný hráč, proměnil hned svoji první střelu za tři body a přispěl k úvodní šňůře 13:2. Heat na hřišti Knicks ani jednou neprohrávali a připsali si nad slavným celkem už páté vítězství v řadě, přestože k Johsonově trojce už žádnou nepřidali.

„Hráče takového kalibru normálně získáte až po sezoně, takže jeho příchod v době, kdy bojujeme o pozici v play off, je pro náš tým hodně důležitý,“ pochvaloval si posilu Dwyane Wade, který byl nejlepším střelcem Miami s 26 body.

Cleveland na hřišti Washingtonu prohrával až o 30 bodů. Finalistům loňského ročníku nepomohlo 28 bodů Kyrieho Irvinga. Wizards vedl John Wall s 21 body a 13 asistencemi.

„Jestli budeme hrát takhle bez energie a s takovým přístupem, tak si nezasloužíme nosit tyhle dresy. Chceme aspirovat na titul a pak utrpíme debakl, necháme se takhle přejet. To prostě nejde,“ kritizoval výkon svého týmu J. R. Smith.

Damian Lillard nastřílel v první čtvrtině 20 ze svých 33 bodů a Portland zvítězil na hřišti Indiany 111:102. Trail Blazers zvítězili potřinácté z posledních 15 utkání.

Hráči Atlanty porazili Charlotte 87:76. Hornets dali v první čtvrtině pouhých devět bodů, když z úvodních 19 střel v zápase proměnili jedinou.

MIKUPEX TRADE s.r.o.
Fyzioterapeut / rehab. pracovník - moderní zařízení v Praze, 20-22 000 Kč - velice zajímavé

Praha, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Kraj Vysočina, Zlínský kraj
nabízený plat: 20 000 - 22 000 Kč