Střešovičtí florbalisté přežili nepovedený začátek a mají pátou výhru

Momentka z utkání Střešovice - Vítkovice. | foto: Karel Pešek, MAFRA

19 2014
Florbalisté Střešovic sice v domácím utkání s Bulldogs Brno inkasovali už ve 3. minutě, ale i z této situace dokázali vybruslit. Zápas 5. kola domácí extraligy nakonec ovládli v poměru 6:4 a zůstávají v čele tabulky bez ztráty jediného bodu.

Naopak se nedaří Otrokovicím. Ty ani na pátý pokus nevydolovaly bod a zůstávají společně s Ostravou poslední.

Zatímco Ostrava s Pardubicemi padla jen o jediný gól, Otrokovice musely od Chodova skousnout debakl 2:8. Sparta vyhrála v neděli v pražském derby nad domácími FbŠ Bohemians 7:2 a je druhá.

Florbalisté mistrovských Vítkovic zdolali v dohrávce 3. kola extraligy tým Chodova 5:4 a zůstávají i po čtyřech zápasech bez ztráty bodu. Ostravané díky povedené třetí třetině dokázali otočit nepříznivý stav 1:3 a jsou v tabulce třetí o skóre za Spartou.

Extraliga florbalistů

Výsledky 5. kola

Otrokovice - JM Chodov 2:8 (1:4, 1:1, 0:3)
19. Michal Nagy, 40. Kostka - 7. a 60. Strachota, 7. a 54. Ondrušek, 9. Běhavý, 11. Pražák, 37. Kotlas, 46. Mikeš.

Tatran Střešovice - Bulldogs Brno 6:4 (1:2, 2:1, 3:1)
18. Řehoř, 24. Mayer, 34. Deutsch, 43. Fridrich, 54. Natov z trest. střílení, 59. Vávra - 3. a 50. Mendrek, 16. Koutný, 22. Fuchs.

FBC Ostrava - Pardubice 5:6 (1:2, 2:1, 2:3)
48. a 53. Vítovec, 17. Švajný, 30. Šimíček, 32. Lipový - 4. a 56. Zozulák, 11. a 42. Krajcigr, 24. Teichman, 52. Bahník.

FbŠ Bohemians - Sparta Praha 2:7 (0:1, 1:3, 1:3)
33. Šárka, 42. Kordoš - 41. a 55. Hartman, 14. Svatoš, 22. Vrána, 31. Marvánek, 36. M. Rebro, 58. Pruner.

Dohrávka 3. kola:
1. SC Vítkovice - JM Chodov 5:4 (0:2, 1:1, 4:1)
31. a 56. Hubálek, 42. Šebesta, 46. Heczko, 52. Delong - 9. Běhavý, 13. Fiala, 32. Ondrušek, 58. Kotlas.