Atletické výsledky - březen 2007
2.-4. března - HME Birmingham
Výsledky ZDE.
4. března
VENKU
STELLENBOSCH (JAR) - muži, kladivo: 1. Charfreitag (SR) 74,89, 2. Harmse (JAR) 73,55.
9. března
HALA
ČEJKOVICE - výška, muži: 1. Ton (Dukla Praha) 224, 2. Benko (SR) 215, 3. Bába (Vítkovice) 212. Ženy: 1. Dubnová (Vítkovice) 193, 2. Pecková (Lovosice) 176, 3. Konvalinková (Vítkovice) 176.
11. března
HALA
BAD OEYNHAUSEN (Něm.) - tyč, muži: 1. Hartwig (USA) 570, 2. Otto (Něm.) 550, 3. Kolasa (Pol.) 550. Ženy: 1. Rybová (ČR) 450, 2. Perssonová (Švéd.) 435, 3. Molnarová (Maď.) 435.
VENKU
BRISBANE (Austr.) - tyč, muži: 1. Walker (USA) 595, 2. Hooker (Austr.) a Stevenson (USA) oba 550.
12. března
HALA
VALAŠSKÉ MEZIŘÍCÍ, Valašká laťka - výška, muži: 1. Novotný 217, 2. Bába 214, 3. Hon 211. Ženy: 1. Dubnová 192, 2. Srnková 174, 3. Konvalinková 170.
17. března
VENKU
FRÝDEK-MÍSTEK - kros, muži 10 000 m: 1. Kocourek (ARC Brno) 33:59, 2. Štefko 34:06, 3. Kreisinger (oba Kroměříž) 34:32. Muži 4000 m: 1. Medlík (Kroměříž), 2. Mikulenka (Frýdek-Místek), 3. Polášek (Havířov). Junioři 6000 m: 1. Holuša (Opava), 2. Zemjánek (Ml. Boleslav), 3. Rudolecký (JAC Brno). Ženy 6000 m: 1. Všetečková (České Budějovice), 2. Sekyrová (Sokolov), 3. Metelková (Týniště n.O.). Juniorky 4000 m: 1. Sárová (Nové Město n.M), 2. Sekanová (Č. Budějovice), 3. Antošová (Olymp Praha).
HAAG (Nizozemí) - půlmaraton, muži: 1. Wanjiru 58:35 - světový rekord, 2. Bushendich 1:00:13, 3. Kiprop (všichni Keňa) 1:00:17.
JALTA (Ukrajina) - muži, disk: 1. Kanter (Est.) 65,43, 2. Malachowski (Pol.) 65,06, 3. Olgundeniz (Tur.) 64,34, kladivo: 1. Kozmus (Slovin.) 77,99, 2. Tichon (Běl.) 77,79, 3. Apak (Tur.) 76,68. Ženy - koule: 1. Lammertová (Něm.) 18,67, 2. Legnanteová 18,31, 3. Rosaová (obě It.) 18,14, oštěp: 1. Neriusová (Něm.) 63,14, 2. Sayersová (Brit.) 60,02, 3. Baniová (It.) 58,95.
NORTHRIDGE (USA) - oštěp, ženy: 1. Květová 47.47.
KERZERS (Švýc.) - běh, ženy 15 km: ...7. Kaminková 54:16.3, 10. Klimešová 55:13.0.
NOVÁ PAKA - chůze na dráze 20 km, ženy: 1. Pelantová 1:39:52.2, 2. Schindlerová 1:39:52.2. Muži: 1. Chaloupka 1:37:56,1.
18. března
HALA
BRNO - ultramaraton na 48 hodin: 1. Mangan (Ir.) 426,178, 2. Okijama (Jap.) 412,909, 3. Dvořáček 374,909, 4. Hofman (oba ČR) 360,627, 5. Kovalová 353,436, 6. Ušakov (oba Rus.) 350,867, 7. Sichel (Ang.) 344,267, 8. Mytrofanová (Ukr.) 334,423.
VENKU
SOUL (Korea) - maraton, muži: 1. I Pong-ču (Korea) 2:08:04, 2. P.K. Kirui 2:08:29, 3. L. Kipkemboi (oba Keňa) 2:08:38. Ženy: 1. Wej Ja-nan (Čína) 2:23:12.
ŘÍM (It.) - maraton, muži: 1. Ch. Kemboi (Keňa) 2:09:36, 2. Martinez (Šp.) 2:10:12, 3. J. Kosgei (Keňa) 2:10:25.
JALTA (Ukr.) - muži, koule: 1. Bělonog (Ukr.) 19,95, 2. Lyžin 19,86, 3. Gončaruk (oba Běl.) 19,42, oštěp: 1. Suchomlinov (Rus.) 83,34, 2. Arvidsson (Švéd.) 76,27, 3. Kovals (Lot.) 74,64. Ženy, disk: 1. Dietzschová (Něm.) 66,14, 2. Robertová-Michonová (Fr.) 63,48, 3. Semjenovová (Ukr.) 60,51, kladivo: 1. Montebrunová (Fr.) 72,65, 2. Lysenková (Rus.) 72,05, 3. Balassiniová (It.) 68,70.
24. března
DUDINCE (Slovensko) - mistrovství ČR v chůzi, muži 50 km: 1. Colin (Ir.) 3:51:32, 2. Bátovský (SR) 3:54:10, 3. Škarnulis (Litva) 3:54:23, ... 10. Holuša 4:15:40, 14. Bílek 4:22:36, 19. Kozelka (vš. ČR) 4:52:54.PRAHA - půlmaraton, muži: 1. Ivuti (Keňa) 1:01:00, 2. Yator (Keňa) 1:01:20, 3. Kibiwott (Keňa) 1:01:54, ... 12. Faschingbauer 1:06:31, 17. Gerych 1:08:56, 18. Pechek 1:09:20. Ženy: 1. Šobuchovová (Rus.) 1:11:14, 2. Kwambaiová (Keňa) 1:11:14, 3. Tolaová (Et.) 1:11:24, ...8. Kamínková 1:16:43, 9. Brychcínová 1:16:48.
MOMBASA (Keňa) - mistrovství světa v krosu, muži 12 000 m: 1. Tadese (Erit.) 35:50, 2. Mosop (Keňa) 36:13, 3. Kipyego (Keňa) 36:37, ... 128. Kocourek (ČR) 43:59. Ženy 8000 m: 1. Kiplagatová (Niz.) 26:23, 2. Dibabaová (Et.) 26:47, 3. Melkamuová (Et.) 26:48. Junioři 8000 m: 1. Kiprop (Keňa) 24:07, 2. Chepkok (Keňa) 24:12, 3. Kisorio (Keňa) 24:23. Juniorky 6000 m: 1. Barasaová (Keňa) 20:52, 2. Kosgeiová (Keňa) 20:59, 3. Wanjiruová (Keňa) 21:10.
TUSCALOOSA (USA) - muži koule: 1. Hoffa 21,84 m. Ženy, oštěp: ...3. Prudilová (ČR) 44.67.
CHATEAU-THIERRY (Fr.) - muži, chůze 200 km na okruhu: 1. Dvoreckij (Rus.) 22:51, 2. Urbanowski (Pol.) 23:05, 3. Henrich (Fr.) 23:39, ...6. Simon (ČR) 196,5 km.
AUBURN (USA)- ženy, trojskok: ...4. Mrázková (ČR) 12.27.
VENLO (Niz.) - ženy, půlmaraton: ...10. Metelková (ČR) 1:20:13.
POZNÁMKA: Atleti bez označení reprezentují pořadatelský stát.