Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


2. liga

18 2000
1. Hradec Král. 8 6 0 2 15:9 18
2. Opava 8 5 2 1 19:7 17
3. Chomutov 8 4 2 2 16:9 14
4. Zlín 8 4 2 2 11:6 14
5. Neratovice 8 4 1 3 16:10 13
6. Vítkovice 8 3 4 1 10:8 13
7. Prostějov 8 3 4 1 14:14 13
8. Xaverov 8 3 3 2 12:11 12
9. Most 8 3 2 3 10:7 11
10. Ml. Boleslav 8 2 4 2 10:11 10
11. Pardubice 8 2 4 2 8:9 10
12. Holice 8 1 4 3 9:12 7
13. Jihlava 8 1 4 3 9:13 7
14. Ratíškovice 8 1 4 3 8:12 7
15. Třinec 8 1 1 6 9:17 4
16. Karviná 8 0 1 7 3:24 1

ČFL

Prachatice - Kolín 2:0 (1:0); Semily - Střížkov 3:2 (2:1); K. Vary-Dvory - Admira Slavoj 1:0 (0:0); Semice - Slavia B 3:2 (1:1); Vyšehrad - Teplice B 1:1 (1:1); Hradec Král. B - Milín 1:3 (1:1); Varnsdorf - SK Kladno 0:3 (0:2); Sparta B - Chrudim 3:0 (1:0); Krč - Třeboň 3:2 (1:1).

1. Milín 7 4 2 1 15:8 14
2. SK Kladno 7 4 1 2 12:7 13
3. Kolín 7 4 1 2 11:6 13
4. K. Vary-Dvory 7 4 1 2 9:9 13
5. Sparta B 7 3 3 1 14:9 12
6. Semice 7 3 2 2 16:12 11
7. Admira Slavoj 7 3 1 3 12:9 10
8. Střížkov 7 3 1 3 13:12 10
9. Prachatice 7 3 1 3 7:6 10
10. Třeboň 7 2 3 2 12:11 9
11. Varnsdorf 7 3 0 4 13:15 9
12. Chrudim 7 3 0 4 13:21 9
13. Hradec Král. B 7 2 2 3 10:9 8
14. Semily 7 2 2 3 9:11 8
15. Teplice B 7 2 2 3 8:10 8
16. Krč 7 2 2 3 10:13 8
17. Slavia B 7 2 1 4 11:15 7
18. Vyšehrad 7 1 1 5 6:18 4

MSFL

Bystřice p. H. - Kyjov 2:1 (2:0); Vratimov - Brno B 3:1 (1:0); Dolní Kounice - Poštorná 1:3 (0:3); SK Hranice - Brumov 4:1 (2:0); Válcovny FM - Kunovice 1:2 (0:0); Synot B - Olomouc B 4:4 (1:2); Nový Jičín - Ostrava B 1:0 (1:0); Dolní Benešov - Uničov 1:1 (1:1).

1. Kunovice 8 6 2 0 20:6 20
2. Synot B 8 5 1 2 22:13 16
3. Uničov 8 3 4 1 14:12 13
4. Kyjov 8 4 1 3 9:7 13
5. Dolní Benešov 8 3 3 2 14:9 12
6. Bystřice p. H. 8 3 3 2 15:13 12
7. Olomouc B 8 3 2 3 13:11 11
8. Dolní Kounice 8 2 5 1 13:12 11
9. Poštorná 8 3 2 3 13:13 11
10. SK Hranice 8 3 1 4 20:19 10
11. Válcovny FM 8 3 1 4 12:18 10
12. Vratimov 8 2 3 3 10:12 9
13. Nový Jičín 8 2 3 3 7:12 9
14. Brno B 8 2 2 4 9:15 8
15. Ostrava B 8 0 4 4 11:15 4
16. Brumov 8 1 1 6 5:20 4

DIVIZE

SKUPINA A

Klatovy - Čížová 1:2 (1:1); Motorlet - České Budějovice B 1:1 (1:1); Chlumčany - Milevsko 1:1 (1:1); Tachov - Viktoria Žižkov B 2:2 (1:0); Strakonice - Příbram B 1:1 (1:1); Pelhřimov - Rokycany 2:3 (1:1); Tábor - Sezimovo Ústí 4:0 (1:0); Kaplice - Přeštice 2:2 (0:1).

1. Milevsko 6 5 1 0 11:4 16
2. Č. Budějov. B 7 4 2 1 20:10 14
3. Rokycany 6 4 1 1 20:9 13
4. Čížová 6 4 1 1 13:7 13
5. Příbram B 7 3 2 2 16:10 11
6. Chlumčany 6 3 1 2 12:12 10
7. Strakonice 6 3 1 2 10:11 10
8. Kaplice 6 2 3 1 11:9 9
9. Přeštice 6 2 2 2 11:9 8
10. Motorlet 6 2 2 2 7:7 8
11. Žižkov B 6 1 3 2 14:14 6
12. Klatovy 6 1 2 3 7:12 5
13. Tachov 6 1 2 3 7:20 5
14. Tábor 6 1 1 4 6:8 4
15. Pelhřimov 6 0 1 5 10:18 1
16. Sezimovo Ústí 6 0 1 5 4:19 1

SKUPINA B

Ústí n. L. - Aritma 4:1 (0:1); Litvínov - Satalice 1:4 (1:3); Smíchov - Roudnice 0:2 (0:1); Litoměřice - Rakovník 2:1 (2:0); Čelákovice - Neštěmice 3:1 (0:1); SK Benešov - Kralupy 4:2 (3:1); Žatec - Kadaň 6:1 (3:1); Štětí - KODAK US 1:0 (0:0).

1. Satalice 6 4 1 1 18:8 13
2. Štětí 6 4 1 1 13:7 13
3. Litoměřice 6 4 1 1 7:3 13
4. Roudnice 6 3 2 1 9:5 11
5. Smíchov 6 3 2 1 10:7 11
6. SK Benešov 6 3 1 2 12:10 10
7. Čelákovice 6 3 0 3 9:8 9
8. Kralupy 6 3 0 3 12:18 9
9. Ústí n. L. 6 2 2 2 10:10 8
10. Litvínov 6 2 2 2 7:9 8
11. KODAK US 6 2 1 3 10:7 7
12. Aritma 6 2 1 3 6:10 7
13. Neštěmice 6 2 0 4 10:13 6
14. Žatec 6 1 1 4 12:15 4
15. Kadaň 6 1 1 4 6:15 4
16. Rakovník 6 1 0 5 11:17 3

SKUPINA C

Velké Hamry - Olympia HK 5:1 (2:1); Rychnov n. K. - Brandýs n. L. 3:1 (0:0); Trutnov - Deštné 0:1 (0:0); Letohrad - Bělá p. B. 2:1 (0:0); Choceň - Liberec B 2:1 (2:0); Velim - Český Brod 1:0 (1:0); Čáslav - Sibřina 0:1 (0:0); Čes. Třebová - Pardubice B 1:2 (0:1).

1. Liberec B 6 5 0 1 12:5 15
2. Velim 6 4 2 0 9:4 14
3. Sibřina 6 4 1 1 14:9 13
4. Rychnov n. K. 6 3 2 1 9:7 11
5. Deštné 6 3 2 1 6:4 11
6. Letohrad 6 3 0 3 16:11 9
7. Velké Hamry 6 3 0 3 12:7 9
8. Trutnov 6 2 3 1 8:6 9
9. Choceň 6 2 2 2 11:11 8
10. Olympia HK 6 2 1 3 13:15 7
11. Brandýs n. L. 6 2 1 3 6:10 7
12. Pardubice B 6 2 1 3 6:11 7
13. Bělá p. B. 6 1 2 3 8:9 5
14. Český Brod 6 1 1 4 4:13 4
15. Čáslav 6 0 3 3 4:9 3
16. Čes. Třebová 6 0 1 5 3:10 1

SKUPINA D

Zlín B - Sparta Brno 2:1 (1:0); Kroměříž - Hulín 1:0 (1:0); BOPO Třebíč - Židenice 3:2 (0:1); Slušovice - Svitavy 2:0 (1:0); Dolní Němčí - Napajedla 1:1 (0:1); Slavičín - Slavia Třebíč Not played; Břeclav - Dosta Bystrc 2:0 (1:0); Slavkov - Znojmo 0:2 (0:1).

1. Hulín 8 6 0 2 16:9 18
2. Znojmo 8 5 2 1 20:11 17
3. Kroměříž 8 5 1 2 16:7 16
4. Slavičín 7 5 0 2 17:7 15
5. Břeclav 8 4 3 1 16:11 15
6. Sparta Brno 8 4 2 2 19:13 14
7. Dosta Bystrc 8 4 2 2 12:10 14
8. Zlín B 8 4 1 3 12:7 13
9. Napajedla 8 3 3 2 13:8 12
10. BOPO Třebíč 8 3 2 3 11:13 11
11. Slavia Třebíč 7 2 2 3 9:10 8
12. Slušovice 8 1 5 2 8:10 8
13. Dolní Němčí 8 1 3 4 13:25 6
14. Svitavy 8 1 1 6 5:19 4
15. Slavkov 8 0 2 6 7:18 2
16. Židenice 8 0 1 7 5:21 1

SKUPINA E

Dětmarovice - Val. Meziříčí 1:0 (1:0); Kravaře - Rýmařov 1:0 (1:0); Lipová - M. Albrechtice 3:0 (0:0); Bílovec - Velké Losiny 4:1 (1:0); Šumperk - Dukla Hranice 0:4 (0:2); Orlová - Chropyně 2:2 (1:0); R. Albrechtice - Zábřeh 0:2 (0:2); Bruntál - Petrovice 0:2 (0:1).

1. Petrovice 8 8 0 0 21:4 24
2. Zábřeh 8 6 0 2 17:6 18
3. Lipová 8 5 2 1 17:10 17
4. Bílovec 8 5 1 2 15:8 16
5. M. Albrechtice 7 5 0 2 15:8 15
6. Dětmarovice 8 4 1 3 9:6 13
7. Kravaře 8 4 0 4 13:14 12
8. Dukla Hranice 8 3 2 3 12:11 11
9. R. Albrechtice 8 3 1 4 10:10 10
10. Velké Losiny 8 2 2 4 11:16 8
11. Chropyně 7 2 1 4 12:12 7
12. Bruntál 8 2 1 5 12:21 7
13. Val. Meziříčí 8 2 1 5 11:20 7
14. Rýmařov 8 1 3 4 10:13 6
15. Šumperk 8 2 0 6 6:22 6
16. Orlová 8 0 3 5 4:14 3






Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz



mobilní verze