Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


2. liga

4 2000
1. Hradec Král. 6 5 0 1 13:7 15
2. Opava 6 4 2 0 16:4 14
3. Zlín 6 4 1 1 9:3 13
4. Prostějov 6 3 3 0 11:6 12
5. Chomutov 6 3 2 1 11:8 11
6. Neratovice 6 3 0 3 11:10 9
7. Vítkovice 6 2 3 1 7:6 9
8. Most 6 2 2 2 8:5 8
9. Pardubice 6 2 2 2 6:7 8
10. Ml. Boleslav 6 1 4 1 6:7 7
11. Xaverov 6 1 3 2 9:10 6
12. Jihlava 6 1 3 2 7:9 6
13. Ratíškovice 6 0 4 2 5:10 4
14. Holice 6 0 3 3 5:9 3
15. Třinec 6 0 1 5 3:14 1
16. Karviná 6 0 1 5 3:15 1

ČFL

Prachatice - Admira Slavoj 1:3 (0:2), Semily - K. Vary-Dvory 1:0 (1:0), Třeboň - Teplice B 2:1 (0:1), Semice - Milín 2:2 (1:1), Vyšehrad - SK Kladno 2:1 (1:0), Hradec Král. B - Chrudim 3:1 (1:0), Varnsdorf - Kolín 2:1 (1:0), Sparta B - Střížkov 3:0 (0:0), Krč - Slavia B 2:2 (0:2).

1. Kolín 4 3 0 1 8:3 9
2. Milín 4 2 2 0 10:5 8
3. Sparta B 4 2 2 0 10:6 8
4. Střížkov 4 2 1 1 9:6 7
5. K. Vary-Dvory 4 2 1 1 6:5 7
6. Varnsdorf 4 2 0 2 7:7 6
7. Prachatice 4 2 0 2 4:4 6
8. Teplice B 4 2 0 2 5:6 6
9. Chrudim 4 2 0 2 7:12 6
10. Hradec Král. B 4 1 2 1 5:4 5
11. Třeboň 4 1 2 1 7:7 5
12. Semily 4 1 2 1 5:5 5
13. Semice 4 1 1 2 10:9 4
14. Admira Slavoj 4 1 1 2 6:6 4
15. SK Kladno 4 1 1 2 5:5 4
16. Slavia B 4 1 1 2 5:7 4
17. Vyšehrad 4 1 0 3 3:11 3
18. Krč 4 0 2 2 4:8 2

MSFL

Brno B - Kyjov 0:1 (0:0), Bystřice p. H. - Poštorná 4:5 (1:3), Vratimov - Brumov 2:0 (2:0), Dolní Kounice - Kunovice 1:1 (1:0), SK Hranice - Olomouc B 1:3 (1:1), Válcovny Frýdek-MístekM - Ostrava B 2:1 (2:1), Synot B - Uničov 0:2 (0:1), Nový Jičín - Dolní Benešov 1:0 (1:0).

1. Kunovice 5 3 2 0 13:3 11
2. Uničov 5 3 1 1 11:9 10
3. Dolní Kounice 5 2 3 0 11:8 9
4. Synot B 5 3 0 2 11:8 9
5. Dolní Benešov 5 2 2 1 8:6 8
6. SK Hranice 5 2 1 2 14:10 7
7. Poštorná 5 2 1 2 9:8 7
8. Olomouc B 5 2 1 2 5:5 7
9. Kyjov 5 2 1 2 3:4 7
10. Brno B 5 2 1 2 6:8 7
11. Válcovny FM 5 2 1 2 9:12 7
12. Vratimov 5 1 2 2 6:6 5
13. Bystřice p. H. 5 1 2 2 10:11 5
14. Nový Jičín 5 1 1 3 5:11 4
15. Ostrava B 5 0 3 2 8:10 3
16. Brumov 5 1 0 4 3:13 3

DIVIZE

SKUPINA A

Klatovy - Milevsko 0:1 (0:0), Motorlet - Chlumčany 2:3 (1:1), Přeštice - Příbram B 0:1 (0:1), Tachov - Rokycany 0:7 (0:5), Strakonice - Sezimovo Ústí 2:1 (0:1), Pelhřimov - Čížová 1:4 (0:3), Tábor - Č. Budějov. B 0:3 (0:0), Kaplice - Žižkov B 1:1 (1:1).

1. Milevsko 4 4 0 0 8:2 12
2. Rokycany 4 3 1 0 16:5 10
3. Čížová 4 3 0 1 11:6 9
4. Chlumčany 4 3 0 1 10:8 9
5. Č. Budějov. B 4 2 1 1 11:7 7
6. Příbram B 4 2 1 1 8:5 7
7. Motorlet 4 2 1 1 5:4 7
8. Přeštice 4 2 0 2 7:5 6
9. Strakonice 4 2 0 2 7:9 6
10. Kaplice 4 1 2 1 6:6 5
11. Klatovy 4 1 2 1 5:5 5
12. Žižkov B 4 1 1 2 10:10 4
13. Tachov 4 1 1 2 4:12 4
14. Tábor 4 0 0 4 2:8 0
15. Pelhřimov 4 0 0 4 6:13 0
16. Sezimovo Ústí 4 0 0 4 2:13 0

SKUPINA B

Ústí n. L. - Roudnice 1:1 (1:1), Litvínov - Smíchov 1:1 (1:0), KODAK US - Neštěmice 0:2 (0:1), Litoměřice - Kralupy 3:0 (0:0), Čelákovice - Kadaň 2:0 (1:0), SK Benešov - Aritma 3:0 (0:0), Žatec - Satalice 2:4 (1:1), Štětí - Rakovník 2:0 (1:0).

1. Štětí 4 3 1 0 12:4 10
2. Satalice 4 3 0 1 12:5 9
3. Roudnice 4 2 2 0 7:3 8
4. Smíchov 4 2 2 0 7:5 8
5. KODAK US 4 2 1 1 9:4 7
6. Litoměřice 4 2 1 1 4:2 7
7. Čelákovice 4 2 0 2 6:5 6
8. Neštěmice 4 2 0 2 9:9 6
9. Kralupy 4 2 0 2 8:14 6
10. Litvínov 4 1 2 1 4:5 5
11. SK Benešov 4 1 1 2 6:8 4
12. Kadaň 4 1 1 2 5:7 4
13. Ústí n. L. 4 1 1 2 4:7 4
14. Aritma 4 1 1 2 2:5 4
15. Žatec 4 0 1 3 5:11 1
16. Rakovník 4 0 0 4 8:14 0

SKUPINA C

Velké Hamry - Deštné 0:1 (0:0), Rychnov n. K. - Trutnov 2:2 (1:1), Pardubice B - Liberec B 0:1 (0:0), Letohrad - Český Brod 5:1 (1:1), Choceň - Sibřina 1:4 (0:2), Velim - Olympia HK 3:1 (3:1), Čáslav - Brandýs n. L. 2:2 (2:1), Čes. Třebová - Bělá p. B. 0:0.

1. Liberec B 4 4 0 0 9:2 12
2. Velim 4 3 1 0 6:2 10
3. Sibřina 4 3 0 1 11:7 9
4. Deštné 4 2 1 1 5:4 7
5. Rychnov n. K. 4 2 1 1 6:6 7
6. Letohrad 4 2 0 2 13:8 6
7. Velké Hamry 4 2 0 2 7:5 6
8. Trutnov 4 1 3 0 6:5 6
9. Český Brod 4 2 0 2 10:12 6
10. Olympia HK 4 1 1 2 8:9 4
11. Choceň 4 1 1 2 8:9 4
12. Brandýs n. L. 4 1 1 2 4:7 4
13. Čáslav 4 0 3 1 3:4 3
14. Pardubice B 4 1 0 3 2:8 3
15. Čes. Třebová 4 0 1 3 2:6 1
16. Bělá p. B. 4 0 1 3 6:12 1

SKUPINA D

Hulín - Sparta Brno 3:2 (2:1), Zlín B - Židenice 3:0 (1:0), Kroměříž - Svitavy 2:1 (1:1), BOPO Třebíč - Napajedla 3:0 (0:0), Slušovice - Slavia Třebíč 1:1 (1:0), Dolní Němčí - Dosta Bystrc 3:3 (1:3), Slavičín - Znojmo 5:1 (3:0), Břeclav - Slavkov 1:0 (0:0).

1. Hulín 5 5 0 0 13:6 15
2. Slavičín 5 4 0 1 15:4 12
3. Zlín B 5 3 1 1 9:2 10
4. Znojmo 5 3 1 1 15:9 10
5. Sparta Brno 5 3 1 1 12:8 10
6. Dosta Bystrc 5 2 2 1 7:6 8
7. Břeclav 5 2 2 1 9:9 8
8. Kroměříž 5 2 1 2 7:6 7
9. BOPO Třebíč 5 2 1 2 7:7 7
10. Slušovice 5 0 5 0 6:6 5
11. Napajedla 5 1 2 2 4:7 5
12. Dolní Němčí 5 1 1 3 10:20 4
13. Svitavy 5 1 0 4 5:12 3
14. Slavkov 5 0 2 3 5:9 2
15. Slavia Třebíč 5 0 2 3 5:9 2
16. Židenice 5 0 1 4 2:11 1

SKUPINA E

Rýmařov - Valašské Meziříčí 3:3 (1:2), Dětmarovice - Město Albrechtice 0:1 (0:0), Kravaře - Velké Losiny 2:0 (2:0), Lipová - Dukla Hranice 0:0, Bílovec - Chropyně 3:1 (1:0), Šumperk - Zábřeh 0:4 (0:2), Orlová - Petrovice 0:1 (0:0), Retofal Albrechtice - Bruntál 0:1 (0:1).

1. Petrovice 5 5 0 0 14:3 15
2. M. Albrechtice 5 4 0 1 12:5 12
3. R. Albrechtice 5 3 1 1 8:2 10
4. Lipová 5 3 1 1 11:8 10
5. Zábřeh 5 3 0 2 10:5 9
6. Dětmarovice 5 3 0 2 7:4 9
7. Bílovec 5 3 0 2 8:6 9
8. Velké Losiny 5 2 1 2 8:6 7
9. Kravaře 5 2 0 3 7:9 6
10. Šumperk 5 2 0 3 5:12 6
11. Rýmařov 5 1 2 2 8:9 5
12. Bruntál 5 1 1 3 7:13 4
13. Val. Meziříčí 5 1 1 3 8:15 4
14. Dukla Hranice 5 1 1 3 2:9 4
15. Chropyně 5 1 0 4 6:10 3
16. Orlová 5 0 2 3 2:7 2






Najdete na iDNES.cz



mobilní verze