Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


2. liga

28 2000
1. Hradec Král. 5 4 0 1 11:6 12
2. Opava 5 3 2 0 13:4 11
3. Prostějov 5 3 2 0 10:5 11
4. Zlín 5 3 1 1 7:2 10
5. Chomutov 5 3 1 1 9:6 10
6. Most 5 2 1 2 6:3 7
7. Pardubice 5 2 1 2 5:6 7
8. Jihlava 5 1 3 1 7:6 6
9. Vítkovice 5 1 3 1 5:5 6
10. Ml. Boleslav 5 1 3 1 6:7 6
11. Neratovice 5 2 0 3 8:10 6
12. Xaverov 5 1 2 2 9:10 5
13. Ratíškovice 5 0 4 1 4:8 4
14. Holice 5 0 3 2 4:7 3
15. Třinec 5 0 1 4 3:11 1
16. Karviná 5 0 1 4 2:13 1

ČFL

Semily - Krč 2:2 (2:2), K. Vary-Dvory - Prachatice 1:0 (1:0), Admira/Slavoj - Sparta B 1:2 (1:1), Střížkov - Varnsdorf 3:2 (2:2), Kolín - Hradec B 1:0 (0:0), Chrudim - Vyšehrad 2:2 (2:1), SK Kladno - Semice 2:0 (1:0), Milín - Třeboň 2:2 (2:1), Teplice B - Slavia B 2:1 (1:1).

1. Kolín 3 3 0 0 7:1 9
2. Střížkov 3 2 1 0 9:3 7
3. Milín 3 2 1 0 8:3 7
4. K. Vary-D. 3 2 1 0 6:4 7
5. Prachatice 3 2 0 1 3:1 6
6. Teplice B 3 2 0 1 4:4 6
7. Sparta B 3 1 2 0 7:6 5
8. SK Kladno 3 1 1 1 4:3 4
9. Chrudim 3 1 1 1 6:10 4
10. Semice 3 1 0 2 8:7 3
11. Varnsdorf 3 1 0 2 5:6 3
12. Slavia B 3 1 0 2 3:5 3
13. Třeboň 3 0 2 1 5:6 2
14. Semily 3 0 2 1 4:5 2
15. Hradec Král. B 3 0 2 1 2:3 2
16. Admira/Slavoj 3 0 1 2 3:5 1
17. Krč 3 0 1 2 2:6 1
18. Vyšehrad 3 0 1 2 2:10 1

MSFL

Brumov - Bystřice p. H. 2:5 (2:3), Poštorná - Brno B 1:1 (0:0), Dolní Benešov - Synot B 3:1 (2:0), Uničov - Válcovny FM 3:1 (1:1), Ostrava B - SK Hranice 3:3 (0:1), Olomouc B - Dolní Kounice 0:2 (0:1), Kunovice - Vratimov 1:1 (0:0), Kyjov - N. Jičín 0:0.

1. Synot B 4 3 0 1 11:6 9
2. Dolní Kounice 4 2 2 0 10:7 8
3. Dolní Benešov 4 2 2 0 8:5 8
4. Kunovice 3 2 1 0 9:2 7
5. SK Hranice 4 2 1 1 13:7 7
6. Uničov 4 2 1 1 9:9 7
7. Brno B 4 2 1 1 6:7 7
8. Bystřice p. H. 3 1 2 0 6:3 5
9. Poštorná 4 1 1 2 4:4 4
10. Olomouc B 4 1 1 2 2:4 4
11. Kyjov 4 1 1 2 2:4 4
12. Válcovny FM 4 1 1 2 7:11 4
13. Ostrava B 4 0 3 1 7:8 3
14. Brumov 4 1 0 3 3:11 3
15. Vratimov 4 0 2 2 4:6 2
16. Nový Jičín 4 0 1 3 4:11 1

DIVIZE

SKUPINA A

Motorlet - Kaplice 1:0 (0:0), Chlumčany - Klatovy 2:3 (0:1), Milevsko - Tábor 1:0 (0:0), Budějovice B - Pelhřimov 4:2 (2:1), Čížová - Strakonice 3:2 (0:2), Sezimovo Ústí - Tachov 0:1 (0:1), Rokycany - Přeštice 3:1 (2:1), Příbram B - Žižkov B 3:0 (1:0).

1. Milevsko 3 3 0 0 7:2 9
2. Rokycany 3 2 1 0 9:5 7
3. Motorlet 3 2 1 0 3:1 7
4. Přeštice 3 2 0 1 7:4 6
5. Čížová 3 2 0 1 7:5 6
6. Chlumčany 3 2 0 1 7:6 6
7. Klatovy 3 1 2 0 5:4 5
8. Příbram B 3 1 1 1 7:5 4
9. Č. Budějov. B 3 1 1 1 8:7 4
10. Kaplice 3 1 1 1 5:5 4
11. Tachov 3 1 1 1 4:5 4
12. Žižkov B 3 1 0 2 9:9 3
13. Strakonice 3 1 0 2 5:8 3
14. Tábor 3 0 0 3 2:5 0
15. Pelhřimov 3 0 0 3 5:9 0
16. Sezimovo Ústí 3 0 0 3 1:11 0

SKUPINA B

Litvínov - Štětí 1:1 (1:0), Smíchov - Ústí n. L. 2:1 (1:1), Roudnice - Žatec 3:0 (1:0), Satalice - SK Benešov 4:0 (2:0), Aritma - Čelákovice 2:1 (1:1), Kadaň - Litoměřice 0:0, Kralupy - Uhelné sklady 1:6 (1:3), Neštěmice - Rakovník 3:2 (1:0).

1. Uhelné sklady 3 2 1 0 9:2 7
2. Štětí 3 2 1 0 10:4 7
3. Roudnice 3 2 1 0 6:2 7
4. Smíchov 3 2 1 0 6:4 7
5. Satalice 3 2 0 1 8:3 6
6. Kralupy 3 2 0 1 8:11 6
7. Kadaň 3 1 1 1 5:5 4
8. Aritma 3 1 1 1 2:2 4
9. Litvínov 3 1 1 1 3:4 4
10. Litoměřice 3 1 1 1 1:2 4
11. Čelákovice 3 1 0 2 4:5 3
12. Neštěmice 3 1 0 2 7:9 3
13. Ústí n. L. 3 1 0 2 3:6 3
14. Žatec 3 0 1 2 3:7 1
15. SK Benešov 3 0 1 2 3:8 1
16. Rakovník 3 0 0 3 8:12 0

SKUPINA C

Rychnov n. K. - Čes. Třebová 2:1 (2:1), Trutnov - Velké Hamry 3:2 (2:1), Deštné - Čáslav 1:1 (0:1), Brandýs - Velim 0:1 (0:1), Olympia Hradec Králové - Choceň 2:2 (1:0), Sibřina - Letohrad 4:3 (2:1), Čes. Brod - Pardubice B 2:0 (1:0), Liberec B - Bělá p. B. 3:1 (1:0).

1. Liberec B 3 3 0 0 8:2 9
2. Velim 3 2 1 0 3:1 7
3. Velké Hamry 3 2 0 1 7:4 6
4. Český Brod 3 2 0 1 9:7 6
5. Sibřina 3 2 0 1 7:6 6
6. Rychnov n. K. 3 2 0 1 4:4 6
7. Trutnov 3 1 2 0 4:3 5
8. Choceň 3 1 1 1 7:5 4
9. Olympia HK 3 1 1 1 7:6 4
10. Deštné 3 1 1 1 4:4 4
11. Letohrad 3 1 0 2 8:7 3
12. Brandýs n. L. 3 1 0 2 2:5 3
13. Pardubice B 3 1 0 2 2:7 3
14. Čáslav 3 0 2 1 1:2 2
15. Čes. Třebová 3 0 0 3 2:6 0
16. Bělá p. B. 3 0 0 3 6:12 0

SKUPINA D

Svitavy - Zlín B 1:5 (0:3), Židenice - Hulín 0:2 (0:2), Slavkov - Slavičín 0:1 (0:0), Znojmo - D. Němčí 7:1 (1:1), Bystrc - Slušovice 0:0, Sl. Třebíč - BOPO Třebíč 2:3 (2:1), Napajedla - Kroměříž 0:0, Sparta Brno - Břeclav 2:2 (0:0).

1. Hulín 4 4 0 0 10:4 12
2. Znojmo 4 3 1 0 14:4 10
3. Sparta Brno 4 3 1 0 10:5 10
4. Slavičín 4 3 0 1 10:3 9
5. Zlín B 4 2 1 1 6:2 7
6. Dosta Bystrc 4 2 1 1 4:3 7
7. Napajedla 4 1 2 1 4:4 5
8. Břeclav 4 1 2 1 8:9 5
9. Kroměříž 4 1 1 2 5:5 4
10. Slušovice 4 0 4 0 5:5 4
11. BOPO Třebíč 4 1 1 2 4:7 4
12. Svitavy 4 1 0 3 4:10 3
13. Dolní Němčí 4 1 0 3 7:17 3
14. Slavkov 4 0 2 2 5:8 2
15. Slavia Třebíč 4 0 1 3 4:8 1
16. Židenice 4 0 1 3 2:8 1

SKUPINA E

V. Losiny - Dětmarovice 1:2 (0:0), Město Albrechtice - Rýmařov 2:1 (2:1), Bruntál - Orlová 2:2 (1:1), Petrovice - Šumperk 3:0 (2:0), Zábřeh - Bílovec 1:2 (0:1), Chropyně - Lipová 1:3 (1:2), Dukla Hranice - Kravaře 2:0 (2:0), Val. Meziříčí - R. Albrechtice 0:3 (0:0).

1. Petrovice 4 4 0 0 13:3 12
2. R. Albrechtice 4 3 1 0 8:1 10
3. M. Albrechtice 4 3 0 1 11:5 9
4. Dětmarovice 4 3 0 1 7:3 9
5. Lipová 4 3 0 1 11:8 9
6. Velké Losiny 4 2 1 1 8:4 7
7. Zábřeh 4 2 0 2 6:5 6
8. Bílovec 4 2 0 2 5:5 6
9. Šumperk 4 2 0 2 5:8 6
10. Rýmařov 4 1 1 2 5:6 4
11. Chropyně 4 1 0 3 5:7 3
12. Kravaře 4 1 0 3 5:9 3
13. Val. Meziříčí 4 1 0 3 5:12 3
14. Dukla Hranice 4 1 0 3 2:9 3
15. Orlová 4 0 2 2 2:6 2
16. Bruntál 4 0 1 3 6:13 1






Najdete na iDNES.cz



mobilní verze