Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


2. LIGA

5 2000
-
1. St. Město 30 24 4 2 76:29 76
2. Plzeň 30 17 8 5 50:22 59
3. Ratíškovice 30 14 9 7 48:33 51
4. Most 30 10 15 5 43:32 45
5. NH Ostrava 30 11 10 9 46:39 43
6. Bohadneč 30 11 10 9 36:33 43
7. Neratovice 30 12 6 12 42:45 42
8. Zlín 30 10 11 9 44:33 41
9. Xaverov 30 10 7 13 34:41 37
10. Třinec 30 9 10 11 39:60 37
11. Karviná 30 8 9 13 44:48 33
12. Prostějov 30 8 9 13 39:47 33
13. Ml.Boleslav 30 7 12 11 31:40 33
14. Vítkovice 30 7 12 11 23:38 33
15. Poštorná 30 5 10 15 30:47 25
16. Fr.-Místek 30 4 4 22 26:64 16

ČFL

Milín - Kolín 1:1 (0:1), Teplice B - Chomutov 1:5 (0:2), Slavia B - Chrudim 4:1 (1:1), Admira - Třeboň 1:2 (0:2), K. Vary-Dvory - Semice 2:0 (1:0), Střížkov - Hradec B 1:1 (0:0), Varnsdorf - Krč 1:3 (1:3).

1. Chomutov 29 18 5 6 46:18 59
2. Krč 29 17 6 6 46:25 57
3. Střížkov 29 15 8 6 53:30 53
4. Sparta B 29 15 5 9 51:29 50
5. Milín 30 15 4 11 57:52 49
6. Kolín 29 13 9 7 39:27 48
7. Třeboň 29 14 6 9 46:45 48
8. Chrudim 29 10 8 11 40:49 38
9. Prachatice 29 10 6 13 31:42 36
10. Admira 29 10 5 14 33:44 35
11. K. Vary-Dvory 29 9 5 15 40:51 32
12. Varnsdorf 29 9 4 16 42:47 31
13. Hradec B 29 7 10 12 35:42 31
14. Teplice B 29 7 8 14 27:51 29
15. Semice 30 8 4 18 33:59 28
16. Slavia B 29 8 3 18 50:58 27

MSFL

Brumov - Holice 1932 1:4 (0:1), Jihlava - D. Benešov 1:1 (0:1), Vratimov - Kunovice 3:1 (1:0), Brno B - Olomouc B 0:3 (0:1), D. Kounice - Hranice 1:0 (1:0), Zeman Brno - Kyjov 1:0 (1:0), SK Hranice - Ostrava B 2:2 (0:1).

1. Jihlava 26 15 7 4 45:20 52
2. Holice 26 14 7 5 48:36 49
3. D. Benešov 26 11 11 4 31:20 44
4. Kyjov 26 11 10 5 23:16 43
5. Brno B 27 10 9 8 37:31 39
6. Ostrava B 26 9 11 6 41:27 38
7. Uničov 26 11 5 10 31:36 38
8. Vratimov 27 9 7 11 36:33 34
9. Kunovice 26 10 4 12 32:36 34
10. SK Hranice 26 9 6 11 35:48 33
11. Olomouc B 26 7 9 10 41:34 30
12. D. Kounice 26 8 5 13 30:45 29
13. Brumov 26 8 4 14 28:45 28
14. D. Hranice 26 6 6 14 27:40 24
15. Zeman Brno 26 4 7 15 18:36 19

DIVIZE

SKUPINA A: Pelhřimov - Vodňany 1:0 (0:0), Žižkov B - Čížová 2:0 (1:0), Milevsko - Tachov 2:1 (2:1), Chlumčany - Č. Budějovice B 3:1 (0:1), Plzeň - Přeštice 0:0, Strakonice - Motorlet 2:0 (1:0), Tábor - Klatovy 6:2 (1:1), Vyšehrad - Kaplice 3:1 (0:0).

1. Vyšehrad 29 20 1 8 63:34 61
2. Budějovice B 29 18 4 7 61:30 58
3. Žižkov B 29 15 7 7 66:33 52
4. Klatovy 29 13 5 11 63:55 44
5. Motorlet 29 13 5 11 41:44 44
6. Čížová 29 12 7 10 50:48 43
7. Strakonice 29 11 7 11 47:37 40
8. Chlumčany 29 11 5 13 46:51 38
9. Tábor 29 11 5 13 38:44 38
10. Tachov 29 11 4 14 49:52 37
11. Kaplice 29 9 8 12 43:45 35
12. Přeštice 29 9 8 12 33:45 35
13. Milevsko 29 10 5 14 34:55 35
14. Pelhřimov 29 10 4 15 39:55 34
15. FC Plzeň 29 8 6 15 36:49 30
16. Vodňany 29 8 5 16 29:61 29

SKUPINA B: Litoměřice - Rakovník 2:2 (0:2), Kralupy - Roudnice 2:1 (0:0), Louny - Aritma 3:4 (0:3), Smíchov - Kladno 1:0 (0:0), Příbram B - Vela Praha 2:2 (2:1), Kadaň - ČZU Praha 2:0 (0:0), Žatec - Neštěmice 0:3 (0:1), Litvínov - Štětí 2:1(1:0).

1. Kladno 29 20 6 3 56:18 66
2. Neštěmice 29 15 6 8 47:30 51
3. Štětí 29 15 6 8 41:24 51
4. Kralupy 29 13 5 11 39:37 44
5. Příbram B 29 13 4 12 45:42 43
6. ČZU Praha 29 11 9 9 46:36 42
7. VELA US 29 11 8 10 47:38 41
8. Roudnice 29 13 2 14 42:49 41
9. Smíchov 29 10 8 11 45:40 38
10. Kadaň 29 12 2 15 39:44 38
11. Žatec 29 10 7 12 46:50 37
12. Aritma 29 10 5 14 40:54 35
13. Litvínov 29 10 5 14 36:55 35
14. Litoměřice 29 9 7 13 44:50 34
15. Rakovník 29 7 9 13 33:46 30
16. Louny 29 5 7 17 26:59 22

SKUPINA C: Letohrad - Sibřina 2:4 (2:2), Olympia Hradec - Semily 2:0 (1:0), Č. Třebová - Č. Dub 4:0 (2:0), Choceň - Č. Brod 1:4 (0:1), Čelákovice - Liberec B 1:3 (1:3), Bělá - Rychnov 3:5 (1:2), Pardubice - Trutnov 4:2 (2:1), Čáslav - Holice 3:2 (1:1).

1. Sibřina 29 15 7 7 59:44 52
2. Liberec B 29 13 12 4 58:27 51
3. Semily 29 15 5 9 41:35 50
4. Čelákovice 29 14 4 11 56:40 46
5. Čes. Brod 29 13 7 9 42:31 46
6. Letohrad 29 13 7 9 41:40 46
7. Čáslav 29 11 9 9 41:40 42
8. Pardubice 29 10 10 9 37:34 40
9. Rychnov n K. 29 11 5 13 40:39 38
10. Trutnov 29 11 5 13 41:55 38
11. Čes. Třebová 29 9 10 10 41:39 37
12. Bělá p. B. 29 11 3 15 43:56 36
13. Choceň 29 11 2 16 40:44 35
14. Olympia HK 29 8 9 12 45:49 33
15. Čes. Dub 29 8 5 16 37:53 29
16. Holice 29 7 4 18 28:64 25

SKUPINA D: Svitavy - Slavkov 2:2 (1:0), Napajedla - D. Němčí 3:3 (3:2), Třebíč - Polešovice 5:2 (3:1), Bystrc - Břeclav 2:1 (2:0), Mysločovice - Slavičín 0:1 (0:0), Uh. Hradiště - Zlín B 4:0 (3:0), Chropyně - Židenice 0:2 (0:0), Znojmo - Slušovice 2:0 (1:0).

1. Uh. Hradiště 28 16 5 7 40:23 53
2. Svitavy 28 14 10 4 40:22 52
3. Třebíč 28 14 8 6 40:29 50
4. Židenice 28 14 6 8 45:27 48
5. Slavičín 28 13 7 8 45:25 46
6. Slavkov 28 12 8 8 34:29 44
7. Zlín B 28 10 10 8 30:21 40
8. Břeclav 28 10 7 11 37:36 37
9. D. Němčí 28 9 10 9 40:41 37
10. Bystrc 28 10 7 11 31:35 37
11. Napajedla 28 10 6 12 40:41 36
12. Chropyně 28 10 5 13 41:36 35
13. Slušovice 28 8 9 11 36:42 33
14. Znojmo 28 7 7 14 31:42 28
15. Mysločovice 28 6 5 17 21:54 23
16. Polešovice 28 3 6 19 13:61 15

SKUPINA E: Krnov - Zábřeh 0:2 (0:0), M. Albrechtice - Kravaře 2:2 (1:0), Rýmařov - Šumperk 2:2 (1:1), Bystřice p. Host. - Albrechtice 3:1 (0:0), Slavia Kroměříž - Karviná B 4:0 (1:0), Muglinov - Dětmarovice 1:2 (0:2), Fr. - Místek - Bruntál 3:0 (1:0), Val. Meziříčí - N. Jičín 1:0 (0:0).

1. Dětmarovice 28 17 9 2 57:21 60
2. Bystřice 28 19 3 6 64:33 60
3. N. Jičín 28 17 5 6 64:28 56
4. Zábřeh 28 17 5 6 53:41 56
5. Kravaře 28 12 10 6 45:29 46
6. M. Albrecht. 28 12 8 8 39:32 44
7. R. Albrecht. 29 11 9 9 43:36 42
8. Rýmařov 28 10 8 10 36:37 38
9. Kroměříž 29 10 6 13 44:36 36
10. V. Meziříčí 28 10 6 12 37:44 36
11. Karviná B 28 10 6 12 29:37 36
12. Šumperk 28 8 8 12 33:45 32
13. Bruntál 28 8 4 16 30:55 28
14. Fr.-Místek B 28 8 1 19 31:42 25
15. Muglimov 28 7 2 19 39:72 23
16. Krnov 28 3 2 23 20:76 11
Autor:






Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz



mobilní verze